• تلفن02133864359
  • آدرس**تهران...مسعودیه....خیابان طاهری....پلاک26**
  • ساعتهای آزادپاسخگویی 9صبح تا 6عصر
  • تلفن02133864359
  • آدرس**تهران...مسعودیه....خیابان طاهری....پلاک26**
  • ساعتهای آزادپاسخگویی 9صبح تا 6عصر

سندبلاست انواع ::شیشه ::چوب::فلزات::

سندبلاست شیشه

شیشه ی سندبلاست کاربردهای متفاوتی دارد. می‌توان از این روش جهت زیباتر جلوه دادن فضای منزل، ادارات و مغازه‌های تجاری استفاده کرد.

  • در فضای خانه برای شیشه‌ی حمام، شیشه بالکن و حتی سرویس بهداشتی می‌توان از شیشه سندبلاست بهره برد.
  • در ادارات جهت جداسازی فضا می‌توان از پارتیشن و یا شیشه‌های ثابت با طرح‌های متنوع از سندبلاست استفاده کرد.
  • در مکان‌های تجاری بیشترین استفاده از سندبلاست برای زدن لوگو و یا آرم تجاری مربوطه می‌باشد.

سندبلاست چوب

به عمل سوزاندن لایه ی سطحی چوب ، به منظور زیباتر شدن و برجسته نمودن خط و خطوط و گره های طبیعی چوب ، سندبلاست می گویند .

شاید تعجب کنید ،که یک فردی که با چوب کار می کند و عاشق درخت و چوب می باشد ، چگونه راضی به سوزاندن و به آتش کشیدن آن می شود ؟ پس در ادامه با ما همراه باشید .

عمل سندبلاست چوب ،به حفظ چوب کمک می کند و از بریده شدن و قطع درختان تا حدود زیادی کمک می کند . این رشته جزء صنایع بازیافت به حساب می آید .

فرض کنید شما تعدادی میز و صندلی چوبی در اختیار دارید که قدیمی و کهنه شده اند و یا سطح آنها دچار فرسودگی شده و کهنه و شاید کثیف به نظر برسند ؛ به جای آنکه میز جدید خریداری کنید و هزینه های اضافی را متحمل شوید می توانید با اجرای سندبلاست بر روی میزهای چوبی، در هزینه های خود صرفه جویی کنید . زیرا امروزه در معماری جدید از پتینه چوب و این دست کارها استقبال زیادی می شود .

با عملیات سندبلاست چوب، محصولات چوبی مجدداً ظاهر صاف و زیبای خود را به دست خواهند آورد و از همه مهم تر اینکه می توانید رنگ ها یا پوشش های متفاوت و جدیدی را روی آن سطح اجرا نمایید.

سندبلاست فلزات

سندبلاست روشی است که در آن ساینده با سرعت بسیار زیاد از داخل یک نازل با کمک فشار هوا بر سطوح پرتاب شده و باعث پاکسازی سطوح می شود. سندبلاست در فرهنگ لغت به معنی ماسه پاشی می باشد، برای همین است که بعضی ها به جای واژه ی سندبلاست، از واژه ی ماسه پاشی استفاده می کنند.

سندبلاست برای آماده سازی سطوح، رسوب زدایی، زنگ بری، زبر کردن سطوح قطعات، رنگ برداری سطوح داخلی و خارجی قطعات و … به کار می رود. سندبلاست با آب به کمک دستگاه واترجت انجام می گیرد، به این صورت که یک ماده ی سنگین تر مانند ماسه و یا سیلیس با آب ترکیب می شود و با سرعت بسیار زیاد به سطح مود نظر پرتاپ می شود.

فشار و سرعت بسیار بالای آب در کنار مواد سایشی (ماسه، سیلیس، مسباره و …) باعث جدا شدن جرم و رسوب از سطح اجسام مورد نظر می شود.

برای مشاوره وراهنمایی بیشتردر موردسایز.. طرح..نوع شیشه مکان مدنظربا تهران سندبلاست تماس بگیرید. ** 33864359-021 **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *