• تلفن02133864359
  • آدرس**تهران...مسعودیه....خیابان طاهری....پلاک26**
  • ساعتهای آزادپاسخگویی 9صبح تا 6عصر
  • تلفن02133864359
  • آدرس**تهران...مسعودیه....خیابان طاهری....پلاک26**
  • ساعتهای آزادپاسخگویی 9صبح تا 6عصر

سقف کاذب

درباره سقف کاذب شیشه ای و کاربرد آن 

با توجه به مزایای سقف کاذب شیشه ای و کاربرد آن امروزه برای مسقف نمودن فضاهای مختلف از این مصالح بهره گرفته می شود. از مهمترین مزایای بهره گیری از سقف کاذب شیشه ای و کاربرد آن می توان به زیبا سازی فضا و کاهش مصرف انرژی اشاره کرد. امروزه برای مسقف نمودن سقف آشپزخانه، سرویس بهداشتی، استخر، پاسیو، گلخانه ها و… از انواع سقف کاذب شیشه ای استفاده می شود.

مزایای پنل سقفی شیشه ای

استفاده از سازه هایی مانند سقف کاذب شیشه ای مزایای متعددی به دنبال دارد که به برخی از آنها اشاره می شود.

زیبایی

از مزایای مسقف نمودن بخش های مختلف ساختمان با بهره گیری از سقف کاذب شیشه ای ایجاد محیطی زیبا و دلنواز می باشد. سقف کاذب شیشه ای متشکل از دو نوع کلی دکوراتیو و غیر دکوراتیو هست که به زیباتر شدن فضای ساختمان کمک می کند. به دلیل تنوع در طرح و رنگبندی سقف کاذب شیشه ای زیباسازی محیط را به خوبی ممکن می سازد. از این رو از انواع سقف کاذب شیشه ای برای زیباسازی سقف ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و … بهره گرفته می شود.

تامین نور و روشنایی محیط

از مهمترین مزایای استفاده از سقف کاذب شیشه ای و کاربرد آن می توان به تامین روشنایی مورد نیاز محیط اشاره نمود. با بهره گیری از این سقف ها امکان استفاده از نور طبیعی خورشید جهت روشنایی فضای ساختمان فراهم می آید. سقف کاذب شیشه ای به خوبی نور خورشید را عبور داده و نیاز به استفاده از نور مصنوعی را کاهش می دهد.

صرفه جویی در مصرف انرژی

مسقف نمودن ساختمان به سقف کاذب شیشه ای در کنار تامین روشنایی به کاهش مصرف انرژی نیز کمک می کند. با تامین روشنایی بخشی از ساختمان با کمک نور حاصل از سقف کاذب شیشه ای مصرف انرژی برق به شکل قابل توجهی کاهش می یابد.

کاربرد سقف کاذب شیشه ای در ساختمان

امروزه برای مسقف نمودن بخش های مختلف ساختمان از جمله ساختمان های مسکونی از نمونه های مختلف سقف کاذب شیشه ای استفاده می شود. پیمانکاران و معماران حرفه ای برای مسقف نمودن آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام از انواع سقف کاذب از جمله سقف کاذب شیشه ای بهره می برند. همچنین برای مسقف نمودن پاسیو و حیاط خلوت آپارتمان ها نیز می توان از طرح های جذاب سقف کاذب شیشه ای استفاده نمود.

لابی هتل و ساختمان

از دیگر کاربرد های سقف کاذب شیشه ای می توان به مسقف نمودن لابی ساختمان ها و هتل ها اشاره کرد. سقف کاذب شیشه ای از گزینه های مناسب برای سقف تالار های بزرگ جهت برگزاری مهمانی ها، جلسات و … می باشد. سقف کاذب شیشه ای به لابی ساختمان زیبایی دو چندان بخشیده و در طول روز به تامین بخشی از روشنایی مورد نیاز لابی کمک می کند.

استخر

از ایده های مناسب برای استفاده از سقف کاذب شیشه ای استخرهای سرپوشیده می باشد. سقف کاذب شیشه ای با رنگ روشن جلوه ای زیبا به فضای استخر داده و فضا را طبیعی جلوه می دهد.

گلخانه ها

از دیگر کارکرد های گسترده سقف کاذب شیشه ای به استفاده در ساخت گلخانه ها اشاره می شود. در حال حاضر در ساخت و ساز گلخانه های مدرن از سقف کاذب شیشه ای نشکن و مقاوم استفاده می گردد که مزایای مختلفی به دنبال دارد.

برای مشاوره وراهنمایی بیشتردر موردسایز.. طرح..نوع شیشه مکان مدنظربا تهران سندبلاست تماس بگیرید. ** 33864359-021 **