• تلفن02133864359
 • آدرس**تهران...مسعودیه....خیابان طاهری....پلاک26**
 • ساعتهای آزادپاسخگویی 9صبح تا 6عصر
 • تلفن02133864359
 • آدرس**تهران...مسعودیه....خیابان طاهری....پلاک26**
 • ساعتهای آزادپاسخگویی 9صبح تا 6عصر

شیشه دوجداره

مزایای شیشه دو جداره

 1. عایق مناسب در برابر صدای محیط اطراف
 2. ایجاد فضایی با راندمان بالا در مقابل اتلاف انرژی
 3. ایمنی بالا در برابر شکستن و سرقت
 4. نمایی زیبا برای هر ساختمان
 5. نصب سریع و آسان بر روی انواع درب و پنجره و فریم ها
 6. قابل استفاده در رنگ های متنوع

شیشه دوجداره چیست؟

شیشه دوجداره از به هم چسباندن یک یا چند قاب شیشه ای موازی برای به وجود آوردن یک واحد غیر قابل نفوذ تشکیل میشود که اصل آن برای به وجود آوردن محفظه ای همگن از هوای خشک یا با گاز که بین یک یا چند جداره پر میشود استوار است.

محفظه خالی همگن در بین دو شیشه با استفاده از پروفیل آلومینیومی ظریف (spacer)که از ماده رطوبت گیر (desican) پر شده است ایجاد میگردد. بدین ترتیب میزان انتقال گرما و سرما و نفوذ سر و صدا به داخل ساختمان به میزان قابل توجهی کاهش میابد.

تزریق گازها به درون این محفظه خالی شیشه دوجداره را به یک عایق ایده آل حرارتی و صوتی تبدیل مینماید.  شیشه دو جداره که به صورت چشمگیری باعث کاهش اتلاف انرژی میشود یکی از مهمترین روشها برای ذخیره گرمایش و سرمایش و نیز کنترل صدا در ساختمانها میباشد.

مزایای کاربرد پنجره و شیشه های دوجداره در منزل

برخلاف پنجره های یک جداره سنتی که دارای یک شیشه هستند که معمولا در قاب‌های چوبی پوشانده می‌شوند، پنجره های دو جداره دارای دو لایه شیشه‌ای و یک لایه آب‌بندی در میان آن می‌باشند.

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می‌شود مردم از پنجره دو جداره استفاده کنند، از افزایش ارزش ملک گرفته تا گرم‌ترنگهداشتن شما در زمستان. بیایید به چند مزیت برتر استفاده از پنجره دو جداره در خانه نگاهی بیاندازیم.

گرمای بیشتر در زمستان: پنجره های دو جداره نه‌تنها دو لایه شیشه‌ای دارند، بلکه بین هر قطعه نیز هوا وجود دارد. این قابلیت باعث حفظ گرمای فوق العاده، عملکرد حرارتی و کاهش صدا می‌شود. استفاده از این نوع پنجره باعث کاهش ۵۰ تا ۷۰ درصدی اتلاف انرژی و گرما می‌شود.

صرفه‌جویی در قبض‌ها انرژی: علاوه بر حفظ گرما، این کالا باعث صرفه‌جویی در قبوض گرمایشی و انرژی نیز می‌شود.

خنک کننده در تابستان: یک تصور غلط وجود دارد که پنجره های دوجداره در تابستان نیز مانند زمستان خانه را گرم نگه می‌دارد. اما اینطور نیست. دو جداره ها همان‌طور که در زمستان از ورود سرما به داخل جلوگیری می‌کنند، در تابستان نیز مانع از داخل شدن گرما می‌شوند و باعث می‌شود فضای داخل خانه خنک شود.

افزایش امنیت: پنجره های یک لایه معمولی دارای امنیت کمی هستند و به‌راحتی می‌شکنند؛ اما پنجره‌های دو لایه به دلیل لایه ثانویه آن، استحکام و دوام بیشتری دارند و به‌راحتی قابل شکستن نیستند.

نصب آساندر و پنجره‌های دو جداره به‌راحتی و با سرعت کار گذاشته می‌شوند، به‌خصوص در صورت استفاده از یک شرکت با تجربه و قابل اعتماد، این کالا در حداقل زمان ممکن نصب و قابل‌ استفاده می‌باشد.

کاهش صداهای بیرون از خانه: دو لایه‌ای بودن این پنجره‌ها باعث شده تا به‌صورت یک عایق ضد صدا عمل کند و راحتی و آرامش را برای اعضای خانه به همراه داشته باشد.

افزایش ارزش املاک: جایگزین کردن پنجره‌های دو جداره با پنجره‌های معمولی، علاوه بر زیبایی محیط و افزایش نور ساختمان، باعث گران‌تر شدن قیمت ملک می‌شود.

برای مشاوره وراهنمایی بیشتردر موردسایز.. طرح..نوع شیشه مکان مدنظربا تهران سندبلاست تماس بگیرید. ** 33864359-021 **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *